Retusz zdjęć

Poza tym że stworzyłem kurs profesjonalnego retuszu zdjęć, zajmuję się też retuszowaniem na zlecenie. Nie ważne czy jesteś zawodowym fotografem, czy po prostu zrobiłeś zdjęcie, które chciałbyś profesjonalnie obrobić – możesz to zlecić. Podczas retuszu używam tylko metod, które nie niszczą jakości zdjęcia i faktury skóry. Zajmuję się podstawową obróbką jak i high end retouchingiem, czyli bardzo wymagającym retuszem zdjęć, które będą oglądane także na wydrukach i w dużych rozdzielczościach (zazwyczaj dotyczy to beauty, fashion itp.).

Ceny

  • Portret – 190 zł (nie mylić z beauty, różnice opisałem tutaj)
  • Beauty  – 490 zł
  • Beauty (retusz do ogromnych wydruków) – 750 zł
  • Fashion i Akt (podstawowy retusz) – 250 zł
  • Fashion i Akt (high end) – 490 zł
  • Lookbooki/e-Commerce (zdjęcia do sklepów internetowych) –  ze względu na specyfikę takich fotografii należy mi wysłać kilka nieobrobionych zdjęć (a najlepiej także kilka obrobionych, żeby było wiadomo o uzyskanie jakiego poziomu chodzi), wtedy będę w stanie podać konkretną kwotę w przeliczeniu na zdjęcie. Są to kwoty bardzo niskie w porównaniu do powyższych – kilka lub kilkanaście złotych za zdjęcie.

High end czyli dokładna obróbka, w której liczą się detale. Fotografie reklamowe obrabia się tylko w ten sposób. Jeśli zdjęcie będzie oglądane w bardzo dużym rozmiarze, z bliska, np. na plakatach, to może wtedy wymagać dodatkowej obróbki detali, które normalnie są niewidoczne. Wtedy ceny mogą być wyższe, jednak zazwyczaj retusz uwzględniony w powyższych stawkach jest wystarczający.

Rozpoczynając obróbkę zajmuję się tym, co najbardziej rzuca się w oczy, przechodząc po kolei do coraz to mniej istotnych elementów (które są ważne podczas druku lub oglądania zdjęć w dużych rozdzielczościach).

Retuszuję anonimowo – nie musisz mnie podpisywać wymieniając ekipę, która pracowała przy zdjęciu. Nikt też nie zobaczy Twoich zdjęć przed retuszem.

Możesz się ze mną skontaktować mailowo: mail@tomaszpluszczyk.pl


Wszystkie zlecenia zlecenia są realizowane przez Tomasz Pluszczyk Limited. W przypadku nowych klientów wymagana jest płatność z góry (kartą lub Paypalem, wówczas transakcja jest zaksięgowana w ciągu kilku sekund).


Retusz zdjęć - before after

Retusz zdjęć before - after

obróbka zdjęć - before after

Obróbka zdjęć - retusz fotografii

Retusz zdjęć - before after