Poza tym, że stworzyłem kurs profesjonalnego retuszu zdjęć, zajmuję się też retuszowaniem na zlecenia. Specjalizuję się w high end retouchingu modelek, czyli w bardzo szczegółowym retuszu zdjęć, nastawionym na maksymalną jakość. Nie ma w nim miejsca na rozmywanie skóry czy inne tragiczne w skutkach metody. Taką obróbkę zdjęć stosuje się przede wszystkim w fotografiach beauty i fashion. Po retuszu nie wiadomo, czy zdjęcie od razu było tak perfekcyjne, czy to wynik retuszu, bo całość wciąż wygląda naturalnie, tyle że jednocześnie doskonale.

Ceny

  • Portret – zazwyczaj do 200 zł (nie mylić z beauty, różnice opisałem tutaj)
  • Beauty  – od 700 zł, zazwyczaj nieco ponad 1000 zł lub więcej w zależności od porządku we włosach itd.
  • Fashion – ok. 400 zł lub więcej

High end to dokładna obróbka, w której liczą się detale. Fotografie reklamowe obrabia się tylko w ten sposób. Jeśli zdjęcie będzie oglądane w bardzo dużym rozmiarze, z bliska (np. na plakatach, wystawach sklepowych itd.), to może wtedy wymagać dodatkowej obróbki detali, które normalnie są niewidoczne. Wtedy ceny mogą być wyższe, jednak zazwyczaj retusz uwzględniony w powyższych stawkach jest wystarczający.

Retuszuję anonimowo – nie musisz mnie podpisywać wymieniając ekipę, która pracowała przy zdjęciu. Nikt też nie zobaczy Twoich zdjęć przed retuszem.

Możesz się ze mną skontaktować mailowo: [email protected]


Podane ceny nie zawierają podatku VAT, a zlecenia zlecenia są realizowane przez Tomasz Pluszczyk Limited. W przypadku nowych klientów wymagana jest płatność z góry. Faktury są wystawiane automatycznie w momencie płatności.